Při nákupu nad 1800 kč máš poštovné zdarma!

O značce

Divarush má skutečnou duši bojovníka, která nesměřuje na jasně určený cíl.

Divarush nebyla vytvořena někým, byla objevena. Vyslechli jsme si její příběh. Snažili jsme se pochopit boj, který sváděla se svou myslí… A když jsme uspěli, začali jsme z jejího života dělat umění. A toto je jen počátek. Plytkým se může zdát plytká, ale nemůžeš jí naslouchat povrchně, neboť ďábel se skrývá v detailech. Takže poslouchej…

Žije rychle, divoce a nemá místo ani čas na stereotyp. Se všemi těmi bohy a monstry je pro ni každý den dnem vítězství a proher. Žádné zákony, jen její vlastní morální principy. Udělala si život pro sebe. Tam si to všechno prožívá. A cítí, ó a jak moc cítí … Je bláznivá, ale je víc než jen to, je svobodná.

Můžeš ji vidět sebevědomě dívat do očí autorit s hořícími touhami a úšklebkem nad pózou, a přece uvolněnou hrát videohry v tmavém ráji darebáka na ojeté sedačce se staženými žaluziemi. Takto byla vychována, neproleje slzu, stoupá zas a znovu, opráší kolena, dokud jizvy a výsměch její vzbudily smích a nezranitelnost.

Snažíme se ji udělat horkou i studenou. A pracujeme na tom. Bojujeme za to. Hádáme se o  tom. A myslíme to vážně. S důrazem na detaily tě chceme vzít na výlet do jejího záhadného světa. Tam si můžeš pospíšit a ukrýt se všemi svými tajemstvími.

Nech se zvést..

..a upadni do světa Divarush!