Při nákupu nad 1800 kč máš poštovné zdarma!

Doručení a platby

Doručení

Naše produkty zasíláme na kterékoliv místo na Slovensku a do všech zemí EU či zbytku světa. Zboží obvykle odesíláme druhý pracovní den po dokončení objednávky prostřednictvím kurýrní služby od společnosti GLS.

Všechny otázky, které máte ohledně doručení, posílejte
na e-mail: divarush@divarush.com

Kontakt

Divarush, s.r.o.

Vodná 19/41
Komárno 94501
Slovenská Republika

Email: info@divarush.com

Slovensko

Standardní doručení na Slovensko stojí jen 99 Kč. Balíky zasíláme následující pracovní den po dokončení objednávky a balík je doručen obvykle do 2-3 pracovních dnů, nejedná se však o zaručenou službu.

Česká Republika a EÚ

Balíky zasíláme i do České Republiky prostřednictvím prostřednictvím kurýrní služby od společnosti GLS. Cena takovéto zásilky je 99 Kč a dodání obvykle 1-3 dni. Pokud balík přesáhne 2kg, může být potřebné zaúčtovat příplatek, o kterém Vám zašleme informační e-mail na předcházení nesrovnalostí.

Svět

Balík posíláme téměř kamkoliv. Cenu si snadno vypočítáte pomocí našeho „Shipping Calculator-a“ na stránce nákupního košíku. Standardní doručení takovéto zásilky trvá1-2 týdny. Pokud balík přesáhne 2kg, může být nutné zaúčtovat příplatek, o kterém Vám zašleme informační e-mail na předcházení nesrovnalostí.